Galeria Okno
Mała Galeria

Wnętrze Małej Galerii Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury udostępniane jest każdej osobie obdarzonej pasją tworzenia.Plan wystaw ustalany jest z rocznym wyprzedzeniem.

Zachęcamy do współpracy wszystkich twórców, malarzy, rzeźbiarzy, hobbystów, którzy chcieliby się zaprezentować. Mała Galeria jest do waszej dyspozycji, nie twórzcie do szuflady. Już od kilku już lat prezentujemy dorobek twórców i pasjonatów z regionu. Nie chodzi o skończone szkoły, uczelnie, zebrane tytuły, czy ilość wystaw w kraju i zagranicą, choć to również nie stanowi przeszkody. Naszym celem jest prezentacja różnych form twórczości popartych pasją tworzenia. Dzięki temu udało się np. „odkryć” na nowo panią z sąsiedztwa, pana ze sklepu czy koleżankę z klasy. Ujawnili się zwyczajni – niezwyczajni, którzy do tej pory tworzyli w zaciszu domowego konta. Mała Galeria jest przygotowana do prezentacji różnej twórczości dzięki profesjonalnym systemom zawieszeń do obrazów, rysunków czy grafik, a w jej przestrzeni doskonale funkcjonują również rzeźby i instalacje.

Warto pamiętać, że każda wystawa jest okazją do skonfrontowania swojej twórczości, jest niezapomnianą przygodą, która sprawia, że to co robi nabiera większego znaczenia. Dzień wernisażu okazuje się być jednym z najpiękniejszych dni w życiu. "I tylko jedno może unicestwić marzenie -strach przed porażką" jak pięknie napisał Paolo Coelho.

>>PLAN MAŁEJ GALERII <<

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych organizacją wystawy
Anna Panek-Kusz
(biuro Galerii OKNO Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury)
ul. 1-go Maja 1
69-100 Słubice
tel. 0 95 758 28 32, 095 758 24 39 wew. 14
e-mail: galeriaokno@smok.slubice.pl

Created by Jasiewicz & Pieszczek