Galeria Mała 01

Mała Galeria jest przygotowana do prezentacji różnej twórczości dzięki profesjonalnym systemom zawieszeń do obrazów, rysunków czy grafik, a w jej przestrzeni doskonale funkcjonują również rzeźby i instalacje.

Wnętrze Galerii Małej Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury udostępniane jest każdej osobie obdarzonej pasją tworzenia. Plan wystaw ustalany jest z rocznym wyprzedzeniem.

Zachęcamy do współpracy wszystkich twórców, malarzy, rzeźbiarzy, hobbystów, którzy chcieliby się zaprezentować. Galeria Mała jest do waszej dyspozycji, nie twórzcie do szuflady. Już od kilkunastu lat prezentujemy dorobek twórców i pasjonatów z regionu. Nie chodzi o skończone szkoły, uczelnie, zebrane tytuły, czy ilość wystaw w kraju i za granicą, choć to również nie stanowi przeszkody. Naszym

celem jest prezentacja różnych form twórczości, popartych pasją tworzenia. Dzięki temu udało się np. odkryć na nowo panią z sąsiedztwa, pana ze sklepu czy koleżankę z klasy. Ujawnili się zwyczajni niezwyczajni, którzy do tej pory tworzyli w zaciszu domowego konta. Warto pamiętać, że każda wystawa jest okazją do skonfrontowania swojej twórczości, jest niezapomnianą przygodą. Dzień wernisażu okazuje się być jednym z najpiękniejszych dni. “I tylko jedno może unicestwić marzenie -strach przed porażką” jak pięknie napisał Paolo Coelho.

Dla artystów

Galeria Mała

Wnętrze galerii udostępniane jest każdej osobie, obdarzonej pasją tworzenia. Zachęcamy do współpracy wszystkich twórców, malarzy, rzeźbiarzy, hobbystów, którzy chcieliby się zaprezentować.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do przedkładania autorskich portfolio w celu wyboru, weryfikacji i ustalenia programu wystawienniczego na kolejne lata.

Oferta skierowana jest zarówno do młodych artystów nieposiadających dużego dorobku, jak również do twórców o ugruntowanej pozycji artystycznej.

W przesyłanych propozycjach powinny znajdować się następujące informacje i materiały

· prezentacja ilustrująca prace wystawiennicze,

· krótki opis koncepcji prac,

· dane techniczne: format i liczba prac, przygotowanie ekspozycyjne,

· nota biograficzna dotycząca działalności artystycznej, wystawienniczej (lub jej braku),

· dokładne dane adresowe (imię, nazwisko, adres, telefon, e-mail, strona www).

Dla odwiedzających

Wystawy prezentowane w Galerii OKNO (II piętro) i Galerii Małej (I piętro) udostępniane są zwiedzającym bezpłatnie

Godziny otwarcia:
pn, śr, czw. w godz. 11.00-19.00
wt., pt. w godz. 11.00 – 16.00

Oprowadzanie kuratorskie możliwe jest po wcześniejszym umówieniu z kuratorem galerii (Anna Panek-Kusz 95 758 24 39 wew. 14 lub kom. 604 588 465)